Anaheim pokračuje v podepisovaní. S Drysdalem podepsali na další tři roky.

Chvíli po podpisu hvězdného spoluhráče Trevora Zegrase se nového kontraktu dočkal také mladý ofenzivní obránce Jamie Drysdale. Obdobně jako u Zegrase se jedná o tříletý kontrakt, Drysdale si v průběhu dalších tří sezón přijde celkem na 6,9 miliónů dolarů.

Jednadvacetiletý obránce kvůli problémům s ramenem vynechal většinu minulého ročníku a zatím se nemohl ukázat ani na připravném kempu Anaheimu, i přesto mu vedení kalifornského klubu věří. Vždyť Drysdale je draftová šestka z nabitého roku 2020 a v jeho úvodní sezóně si připsal 32 kanadských bodů za 4 góly a 28 asistencí a skončil druhý v bodování nováčků-obránců za vítězem Calder Trophy Moritzem Seiderem. Celkem za svou kariéru odehrál zatím 110 zápasů.

Jamie je talentovaný obránce s slibnou budoucností. Jsem rád, že se jeho zdravotní stav zlepšuje a že ho máme v týmu a těším se na růst jeho kariéry v našem týmu.

Řekl o Drysdalovi generální manažer Ducks Pat Verbeek

Z hlediska jeho potenciálu by se mohlo jednat o silné podplaení, ale kontrakt má své opodstatnění. Drysdale se vrací prakticky po roce a jeho forma je velkým otazmíkem. Na druhou stranu má šanci svými výkony dokázat, že si po uplynutí tohoto bridge-contractu zaslouží výrazné zvýšení platu. Podepsáním Drysdala má Anaheim vyřešené všechny starosti co se nových smluv týče a už se mohou těšit na začátek nové sezóny.

Zdroje: The Athletic, SportsNet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *