Krejčí by měl oznámit konec v NHL. Touha po MS v Česku je zřejmě silnější!

David Krejčí by měl dle webu Boston Hockey Now v nejbližších dnes oznámit konec kariéry v NHL. Hokej ale opustit ještě nechce. Návrat do TELH je tak stále možný.

Český útočník již po konci minulé sezóny v zámoří přiznal, že by si rád zahrál na MS, které se bude konat v České republice. Kvůli MS by však Krejčí musel ukončit působnost v nejvyšší lize světa, protože při možném postupu Bostonu (či jiného týmu) do play-off by se Krejčí věnoval boji o Stanley Cup na 100 %.

Podle dostupných informací však Krejčí NHL skutečně opustí. Jenže po té vyvstává otázka, co má Krejčí v plánu? Z největší pravděpodobností se bude jednat o návrat do Evropy. Ale možností v Evropě je mnoho – Finsko, Švédsko, Švýcarsko, Česká republika a mnohem více.

Právě návrat do českých luhů a hájů budí největší pozornost. Ale i v TELH je možností spoustu. Nejvíce se zřejmě nabízí Olomouc, za kterou si Krejčí již zahrál. Barvy Hanáků totiž hájil v jeho roční pauze od NHL, kdy mu vedení Bostonu neprodloužilo hráčskou smlouvu.

Další možnost, která by se v TELH nabízela, je připojení se k Dynamu Pardubice. S Pardubicemi má Krejčí bohatou historii a vzhledem s zvučným jménům v pardubickém kádru by se tomu nikdo nedivil. Dynamo má taktéž největší ambice a po minulo ročním „fiasku“, kdy Pardubičtí obsadili „pouhé“ třetí místo, zřejmě nenechají nic náhodě.

Možností je zkrátka mnoho, ale TELH je bez debat nepravděpodobnější. Většina z nás bude určitě ráda, když by si Krejčí, jako další destinaci, vybral právě českou ligu. Co se však stane realitou, ukáže čas.

Autor: Šimon Polena

Foto: Stanley Cup of Chowder

Zdroj: Boston Hockey Now

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *