8. 12. 2021

Predlžovalo sa vo veľkom. Nové zmluvy dostali ďalší traja ikonickí hráči.

Hneď v úvode tohtoročnej sezóny sme mohli zaregistrovať niekoľko podpisových bômb z rozličných hokejových tímov. Dnes bude reč najmä o obrancoch, no nezabudneme spomenúť ani talentovaného krídelníka.

Obranca a hrdina ostrovanov podpísal novú 8-ročnú zmluvu

Jeden z najlepších obrancov v tíme ale aj ligy samotnej. Ryan Pulock vstupuje do záverečnej sezóny dvojročnej zmluvy s ročným platom päť miliónov eur.  Pulock je jeden z najvýraznejších spomedzi neskutočnej obrany Islanders a preto jeho nová zmluva bola prioritou. Jeho luxusný kontrakt mu garantuje priemerný ročný plat približne 6,15 milióna dolárov. Zmluva zahrňuje aj klauzulu, že v prvých piatich rokoch nebude možné vymeniť hráča bez jeho súhlasu.

Peniaze nešetrili ani v Bostone. McAvoy sa im upísal na následujúcich 8 rokov

Azda jeden z tých najlepších obrancov lige, ktorý je schopný excelentne brániť a ukážkovo číhať na modrej čiare. Aj takto by sa jednoduchými slovami dal opísať Charlie McAvoy a hoci je Boston známy lacnejšími a efektívnejšími kontraktami, u tohto mladého beka sa veru peniaze nešetrili. McAvoy získal kontrakt v hodnote 9.5 milióna dolárov ročne a s takmer istou pravdepodobnosťou môžeme potvrdiť že sa jedná o jeden z najlepších kontraktov, čo sa u obrancov týka.

Brady Tkachuk sa nakoniec dohodol s Ottawou na novej prešpekulovanej zmluve

Kontroverzný no za to plne talentovaný mladší brat Mattewa Tkachuka, Brady, sa po nekonečných rokovaniach dohodol s tímom na novom kontrakte. Syn legendárneho Keitha Tkachuka získal 7 ročnú zmluvu v ročnej hodnote 8.214 miliónov dolárov ročne.

Sme nadšení, že sme sa s Bradym dohodli na dlhodobej spolupráci. Je cenný hráč nášho tímu, bude patriť k jeho lídrom, je univerzálne rešpektovaný medzi spoluhráčmi

Majiteľ klubu Eugene Melnyk