Kto by sa zo Slovákov dostal do pomyselného tímu základnej časti v Extralige?

Základná časť v slovenskej Tipos Extralige sa nám skončila a pred play-off si teda zhodnotíme, ktorí slovenskí hráči predvádzali v týchto 50 zápasoch najlepšie výkony. Tím bude zostavený z 2 brankárov, 8 obrancov a 12 útočníkov, podobná tradičnej zostave a len zo slovenských hráčov.

Brankári: Dominik Riečický + Stanislav Škorvánek

Dominik Riečický momentálne oblieka dres Košíc. Po nevýraznom štarte neskutočne pozdvihol. Dlhodobo si drží najvyššiu úspešnosť zákrokov v lige na hranici až 93,64%. Jeho nevýhodou je to, že sa v Košiciach strieda takmer každý zápas s Jaroslavom Janusom. Do jeho brány v tejto sezóne zatiaľ prešlo len 1,91 gólu priemerne na zápas a aj v tejto štatistike dominuje pred brankárom Popradu, Adamom Vayom. Z 25 zápasov, v ktorých chytal v tejto sezóne sa Košice aj vďaka nemu tešili až 13x z výhry.

Tipos extraliga: HC Košice prehrali štvrtý domáci zápas v rade | SPORTNET
zdroj: TASR

Stanislav Škorvánek je jasnou brankárskou jednotkou Michaloviec. Aj preto odchytal v tejto sezóne už 39 zápasov, v ktorých si drží úspešnosť 93,08%, čo značí, že priemerne pustí za seba v zápase len 2,32 gólu. V tejto štatistike mu v celej lige patrí 4.miesto, keď ho z pomyselných stupňov víťazov vytláča druhý z košických brankárov, Jaroslav Janus. Navyše sa v bránkovisku môže spoľahnúť aj na veľmi spoľahlivú dvojku, ktorou je Vladimír Glosár. Aj vďaka výkonom v tíme Michaloviec sa obaja dostali v tejto sezóne do reprezentácie. V priebehu sezóny sa mu totiž podarilo zaznamenať aj 4 čisté kontá, ktoré ho radia na prvé miesto v tejto štatistike. Jeho kolega Dominik Riečický zaznamenal „len“ 3 čisté kontá.

zdroj: HK Dukla Ingema Michalovce – Facebook

Ďalšími adeptmi na pozíciu brankára v tomto tíme by mohli byť aj Jaroslav Janus (HC Košice), Denis Godla (Slovan Bratislava) alebo Marcel Melicherčík (Spišská Nová Ves).

1. obranná dvojica: Adam Žiak + Patrik Bačík

Jedným z objavov tejto sezóny medzi obrancami je určite obranca Spišskej Novej Vsi, Adam Žiak. Žiak sa ukazoval hlavne v druhej formácii po boku skúseného litovského reprezentanta Nerijusa Ališauskasa. Táto spolupráca tímu zo Spiša vyšla a obaja sa zaradili medzi najlepších obrancov celej ligy. Žiak odohral 44 zápasov, v ktorých zaznamenal bodovú bilanciu 0 gólov a 6 asistencii. Jeho výborná práca pramenila ale hlavne z defenzívy. Navyše to všetko vedel Adam Žiak urobiť len s 10 trestnými minútami na jeho konte v celej sezóne, čo značí, že hral veľmi čisto.

Asi som celý rok poslúchal, reagoval Žiak na sv. Mikuláša. Podľa neho je liga ako maratón - HK Spišská Nová Ves
zdroj: hksnv.sk

K nemu sa do dvojice hodí ako uliaty obranca Baranov z Banskej Bystrice, Patrik Bačík. Bačík sa zapojil do každého jedného zápasu Banskej Bystrice v tejto sezóne. Jeho štýl hry je útočnejší ako u Adama Žiaka. Aj preto zaznamenal v tejto sezóne už 6 gólov a 19 asistencii. To ho radí na prvé miesto v produktivite slovenských obrancov v tejto sezóne. Väčšinu sezóny sa objavoval v prvej formácii s českým obrancom Petrom Šenkeříkom, toho ale v posledných zápasoch základnej časti nahradil Patrik Luža. S priemerom 0,50 bodu na zápas je aj vynikajúcim hráčom na presilovky a aj vďaka tomu a jeho tvrdej hre sa tento rok dostal aj do reprezentačného dresu, v ktorom zaznamenal jednu asistenciu.

Skvelý obrat Banskej Bystrice! Prehrávali od 2 góly, no nakoniec po nájazdoch zvíťazili
Patrik Bačík naľavo (č.5) pri obraňovaní Juraja Šišku (č.9). zdroj: Ján Krošlák

2.obranná dvojica: Martin Bodák + František Gajdoš

Vynikajúce výkony v tejto sezóne podáva aj obranca Michaloviec, ktorý pred sezónou opustil Nitru. Po zdravotných problémoch si našiel dobré podmienky v prvej obrannej formácii spolu s Lotyšom Kristofersom Bindulisom. Bodák odohral len 34 zápasov, v ktorých mal bilanciu 6 gólov a 13 asistencii. S priemerom 0,56 bodu na zápas patrí Bodákovi v štatistike priemerov prvé miesto medzi slovenskými obrancami pred už spomínaným Patrikom Bačíkom. Bodák je jedným z dôvodov, prečo Michalovce ukončili základnú časť na druhej pozícii v tabuľke. Ako člen veľmi silných presilovkových formácii to má v štatistike +/- dokonca +16 a to ho radí na delené 9. miesto medzi všetkými hráčmi Extraligy. Z menej výrazného obrancu v Nitre sa ponúknutím príležitosti stal jeden z najlepších obrancov celej ligy.

ROZHOVOR Martin Bodák hovorí o forme Michaloviec i pozvánke do reprezentácie (rozhovor) | Šport.sk
Martin Bodák s č.5 na drese. zdroj: TASR

K Bodákovi do formácie sedí taktiež útočný obranca, tentokrát z Nitry. Je ním slovenský reprezentant František Gajdoš. Gajdoš ukázal v nitrianskom drese po boku Mateja Baču, Petra Valenta alebo Mikka Kousu veľký progres vo svojej útočnej hre. V celej sezóne vynechal len jeden zápas a zaznamenal bilanciu 4 gólov a 16 asistencii. Taktiež patrí medzi obrancov s najviac strelami na bránu, keď v tejto sezóne zaznamenal až 95 striel na bránu. Aj z týchto striel pramení jeho priemer 0,41 bodu na zápas. V tejto sezóne to má ťažké, keďže sa mu každú chvíľu mení kolega vo formácii. Mikko Kousa sa zrejme ale ukazuje, že bude jeho skvelý partner do obrannej dvojičky v play-off.

František Gajdoš je prvým Bardejovčanom v reprezentácii na MS v hokeji | SPORTNET
František Gajdoš v reprezentačnom drese. zdroj: iihf.com

3.obranná dvojica: Dávid Mudrák + Marko Stacha

Aj v tretej dvojici nájdeme duo z našej reprezentácie. Prvým menom je obranca Zvolena, Dávid Mudrák. Mudrák hrá bodovo svoju najlepšiu sezónu v Extralige a je to v jeho hre vidno. 41 zápasov a bilancia 3+15. Vo Zvolene sa stal jedným z lídrov obrany už v 23 rokoch. Celú sezónu si drží bodový priemer okolo 0,4 bodu na zápas. Jedným z dôvodov môže byť aj spolupráca vo formácii s lídrom zvolenskej obrany, Američanom Coleom Hultsom. Jeho hra je charakteristická hlavne jeho tvrdosťou, kvôli ktorej už neraz pykal, keďže má v tejto sezóne už 115 trestných minút. V tejto štatistike sa nachádza na tretej pozícii v celej lige, keď sú pred nimi len hráči Michaloviec Mitchell Heard a Michal Kabáč.

Obranca Dávid Mudrák strelil jeden gól a pridal aj dve asistencie | SPORTNET
Dávid Mudrák pri oslave gólu v reprezentačnom drese. zdroj: Dávid Mudrák – Instagram

Druhým v tejto tretej obrannej dvojici je druhý z obrancov Nitry, Marko Stacha. Stacha sa vďaka svojim výborným výkonom dostal prvýkrát do seniorskej reprezentácie, keď sa mu podarilo odohrať 3 zápasy. V Nitre v tejto sezóne zarezáva najmä vo formácii s útočným kanadským obrancom Alexom Cottonom. Aj s jeho defenzívnym štýlom hry sa mu tento rok ale podarilo získať 13 kanadských bodov, čo je vysoko nad jeho štandardom. V 38 zápasoch tejto sezóny dokonca zaznamenal v štatistike +/- až hodnotu +14 a podobne ako vyššie spomínaný Martin Bodák tak patrí medzi najlepších obrancov v tejto štatistike. V minulej sezóne v A-tíme Nitry zaznamenal len 0,09 bodu na zápas, ale v tejto sezóne je to už na priemere 0,34 bodu na zápas.

Zopakovať víťazný recept, praje si čerstvý reprezentant Stacha | Hockeynitra.com
Marko Stacha v špeciálnom drese Nitry. zdroj: hockeynitra.com

4.obranná dvojica: Peter Hraško + Marek Korenčík

Pre niekoho možno prekvapivým menom v obrane je obranca až 10.tímu tabuľky z Liptovského Mikuláša. Dlhoročný obranca zo Zvolena sa pred touto sezónou presunul na Liptov a ukazuje svoje kvality. V Liptovskom Mikuláši sa mu často mení kolega v obrane, ale momentálne spolupracuje výborne s Frederikom Fekiačom. Dôsledkom tohto je aj 12 kanadských bodov v tejto sezóne (4+8). Hraško je jeden z hráčov, ktorí sú schovaní v tieni, ale celú sezónu podáva vynikajúce výkony ako v útočnej časti hokeja, tak v defenzívnej. Každého totiž pri slovnom spojení obranca z Liptovského Mikuláša napadne túto sezónu Mitch Miller, aj keď tu už nepôsobí dlhšiu dobu. Hraško bol ale pred príchodom švédskeho obrancu Ullmana aj súčasťou druhej presilovkovej formácie.

zdroj: HK 32 Liptovský Mikuláš – Facebook

Posledným menom na zozname obrancov je 24-ročný rodák zo Žiliny. Je ním Marek Korenčík. Korenčík prišiel do našej ligy na začiatku tejto sezóny zo zámorskej NCAA, kde hral v tíme UMass-Lowell. Upísal sa Michalovciam. V Michalovciach odohral len 4 zápasy a jeho kroky smerovali do Bratislavy. Tam sa zaradil do skupiny lepšie hrajúcich obrancov napríklad s Kanaďanom Shawnom Lalondom. V 32 zápasoch za bratislavský Slovan si pripísal aj 10 bodov za 3 góly a 7 asistencii. Posledných 5 zápasov základnej časti ale odohral už znova v Michalovciach. Tam momentálne hrá v jednej formácii s Christiánom Michalčinom.

Marek Korenčík v prednej časti fotografie s č.17 na drese. zdroj: HK DUKLA Ingema Michalovce – Facebook

Ďalším adeptmi do tohto rebríčku by určite boli Oldrich Kotvan (HK Poprad), Adam Drgoň (HK Dukla Ingema Michalovce), Branislav Kubka (Slovan Bratislava) alebo Jakub Cibák (HK Dukla Ingema Michalovce)

1.útočná formácia: Andrej Kukuča + Peter Zuzin + Samuel Buček

Jedným z najväčších prekvapení tejto sezóny je aj útočník Popradu Andrej Kukuča. Kukuča prišiel do Popradu pred sezónou 2022/23. V minulej sezóne zaznamenal v 49 zápasoch 14 kanadských bodov (7+7). V tejto sezóne sa ale rozbehol v úplne inom tempe. V 50 zápasoch získal až 32 bodov, z toho bolo až 20 gólov. V gólovej štatistike mu patrí medzi slovenskými hráčmi druhé miesto spolu s Petrom Zuzinom a Tomášom Záborským. Spoluprácu nadviazal hlavne s Dominikom Jendekom, s ktorým na začiatku sezóny tvoril jednu z najsilnejších dvojíc. Neskôr sa k nemu pridal napríklad aj kanadský útočník Andrew Calof, s ktorým si výborne rozumeli. Vďaka svojim výkonom si vybojoval aj miesto v národnom tíme a v piatich zápasoch zaznamenal aj premiérový gól v reprezentácii.

Andrej Kukuča po premiére v seniorskej reprezentácii - Hokejový klub Poprad
Andrej Kukuča v reprezentačnom drese. zdroj: hkpoprad.sk

Ďalším veľkým slovenským menom v tomto tíme je 33-ročný útočník Zvolena Peter Zuzin. Zuzin prežíva jednu z najlepších sezón v jeho kariére. V 49 zápasoch zaznamenal až 20 gólov a na 19 prihral. V celkovom poradí produktivity mu patrí 19.miesto a medzi Slovákmi ho to radí na druhé miesto za jasným lídrom Samuelom Bučekom. Výborný mal hlavne začiatok sezóny, keď sa držal dlhý čas na pozícii najlepšieho strelca celej ligy. V zápasoch hrá výborne a ukazuje svoje skúsenosti, keďže si vo svojej kariére vyskúšal aj mrazivý ľad na olympijských hrách v Pekingu, kde bral bronz. Momentálne si drží priemer 0,80 bodu na zápas, čo je vynikajúca hodnota pre slovenského útočníka a ťahúňa hráčov spod Pustého hradu.

Peter Zuzin - dvakrát lepší a šťastnejší | Šport.sk
zdroj: SITA

Tretím menom v tejto nabitej formácii je jednoznačne najlepší slovenský hráč tejto sezóny, Samuel Buček. Buček sa po nie najlepšom štarte rozbehol ako mašina a spolu s jeho útočnými kolegami Gatesom, Gillom, Harperom či Jacksonom našiel chémiu. Táto chémia mu vyniesla skvelý výsledok, keď v 44 odohraných zápasoch získal až 57 bodov za 26 gólov a 31 asistencii. To ho radí len o 2 body na tretie miesto v celkovom poradí hráčov len za kanadským útočníkom Spišskej Novej Vsi Olivierom Archambaultom a Američanom v službách Popradu, Ryanom Dmowskim. V štatistike gólov medzi slovenskými hráčmi vedie o 6 pred Petrom Zuzinom a v štatistike asistencii o 5 pred Martinom Réwayom. Tieto štatistiky mu vyniesli až priemer 1,30 bodu na zápas. Lepší priemer v tejto štatistike majú v tejto sezóne len 3 mená. Bývalý obranca Liptákov Mitchell Miller (1,53 bodu na zápas), kanadský útočník Banskej Bystrice Carter Turnbull (1,37 bodu na zápas) a kanadský útočník Spišiakov Olivier Archambault (1,31 bodu na zápas).

V KHL ani v Česku sa nepresadil. Zo Slovákov v extralige dominuje kapitán Nitry. Na skvelé štatistiky reagoval skromne - Extraliga - Hokej - Športweb
zdroj: HK Nitra – Facebook

2.útočná formácia: Marek Hecl + Jozef Baláž + Tomáš Záborský

Vynikajúcu sezónu má aj ďalší útočník Zvolena, Marek Hecl. V 44 zápasoch tejto sezóny zaznamenal až 16 gólov a na 19 prihral. To mu vychádza na priemer až 0,80 bodu na zápas, čo je rovnaká hodnota ako u lídra zvolenského útoku, Petra Zuzina. Marek Hecl má na konci základnej časti obrovskú formu, keď v posledných 10 zápasoch získal až 13 bodov. K tomu mu napomáha aj spolupráca v prvej útočnej formácii so zámorskými hviezdami tímu Mitchom Hultsom a Jaridom Lukoseviciusom. Taktiež patrí Hecl medzi hráčov, ktorí hrajú veľmi čisto, keďže mu v 44 odohraných zápasoch boli udelené len 4 trestné minúty. Svojimi výkonmi by si teda určite zaslúžil túto sezónu šancu aj v národnom tíme, do ktorého by tento 26-ročný ľavý útočník zapadol.

Tipos extraliga: Marek Hecl zariadil triumf Zvolena víťazným nájazdom | SPORTNET
zdroj: TASR

Centrom druhej formácie si určite zaslúži byť hráč Trenčína Jozef Baláž. Baláž po vynikajúcej sezóne v Nitre prestúpil pred sezónou do Trenčína, kde taktiež ukazuje svoje veľké kvality. Center prvej trenčianskej formácie počas sezóny spolupracoval najmä so švédskym ostrostrelcom Torom Immom (19+21). K tejto dvojici sa najskôr pridal Filip Ahl (15+14) a v poslednej dobe nahradil Filipa Ahl slovenský útočník Šimon Petráš, ktorý nabral výbornú formu. Ako jeden z mála hráčov odohral v tejto sezóne všetky zápasy základnej časti. V nich zaznamenal 13 gólov a 22 asistencii, čo ho v poradí produktivity medzi Slovákmi radí na delené 4.miesto. S priemerom 0,70 bodu na zápas sa nachádza v štatistike bodových priemerov na 11.mieste.

Galéria k článku: Zápas plný zvratov a rabovanie vojakov z Dukly: Barani nešetrili kritikou na svoj výkon - fotografia 4/7 | Sportky
zdroj: TASR- Ján Krošlák

Tretím menom v druhej formácii je zdroj skúseností do útoku. Je ním rodený ostrostrelec a momentálny hráč Popradu, Tomáš Záborský. Už druhú sezónu hrá na Slovensku a v popradskom tíme patrí medzi prirodzených lídrov. Tento rok si ale musel prejsť vážnymi zdravotnými problémami, z ktorých sa ale otriasol a opäť patrí medzi ťahúňov tímu. V celkovo 34 zápasoch zaznamenal až 29 bodov, z toho bolo až 20 gólov. To hovorí o priemere 0,85 bodu na zápas. Ak by takýmto tempom teda odohral všetkých 50 zápasov, skončil by pri bodovej bilancii 29 gólov a 13 asistencii, čiže celkovo 42 bodov, čo značí, že hrá veľmi podobne ako aj v minulej sezóne. Spolu s Ryanom Dmowskim je teda zaslúžene asistent kapitána Daniela Brejčáka.

One of the Best Hockey Players That Never Played in the NHL – Rezztek North America
zdroj: hkpoprad.sk

3.útočná formácia: Samuel Takáč + Oleksii Myklukha + Martin Réway

Prvým menom, ktoré by sa zaradilo do tretej formácie tohto tímu je skúsený útočník Slovana Bratislava. Je ním 32-ročný Samuel Takáč. Odchovanec popradského hokeja hrá už tretiu sezónu v Bratislave. Hoci je táto jeho tretia sezóna zatiaľ v základnej časti bodovo najchudobnejšia, herne nezaostáva a je jedným z lídrov tímu z hlavného mesta. Vynechal len jeden zápas a zaznamenal bilanciu 17 gólov a 19 asistencii. V bodovej produktivite sa dokonca tesne drží na treťom mieste z 214 Slovákov, ktorí zaznamenali aspoň jeden kanadský bod v tejto sezóne. V posledných zápasoch základnej časti si našiel veľmi dobrú chémiu so Samsonom Mahbodom a Daniilom Fominykhom. O tejto výbornej spolupráci značí aj priemer 0,73 bodu na zápas.

MS v hokeji 2022: Známkovanie hráčov v zápase Slovensko - Francúzsko | SPORTNET
Radosť Samuela Takáča z gólu na 3:2 proti Francúzsku na MS v hokeji 2022. zdroj: SITA

Druhým hráčom a celkovo tretím centrom by sa mohol stať talentovaný mladík Oleksii Myklukha. Ten už v 21 rokoch predvádza v našej lige neskutočné výkony. Odohral celkovo 46 zápasov v tejto sezóne v drese Spišskej Novej Vsi. V týchto 46 zápasoch zaznamenal 33 kanadských bodov za 12 gólov a 21 asistencii. Ukazuje sa teda ako skvelá náhrada sa Martina Réwaya, ktorý odišiel pred sezónou na Liptov. Má bodový priemer 0,72 bodu na zápas. Svoj obrovský cit pre prihrávku ukazuje v tejto sezóne hlavne na presilovkách a aj vďaka jeho skvelým výkonom Spišská Nová Ves obsadila na konci základnej časti tretie miesto v tabuľke. Myklukha je navyše iba jeden z dvoch hráčov v poli v celej lige, ktorí odohrali viac ako 25 zápasov (polovicu sezóny) a nepripísali si na svoje konto ani jednu trestnú minútu.

zdroj: HK Spišská Nová Ves – Facebook

Podobným hráčom ako Oleksii Myklukha je už spomínaný Martin Réway, ktorý sa s ním dostane aj do jednej formácie. Asistent kapitána v Liptovskom Mikuláši prišiel pod Baranec pred sezónou zo Spišskej Novej Vsi. Na Liptove sa mu celkom darí, keď v 41 zápasoch získal 33 bodov. Jeho body sú väčšinou asistencie, keďže má podobný, ak nie aj lepší cit na prihrávky ako Myklukha. V tejto sezóne strelil 7 gólov a až na 26 prihral. V štatistike asistencii mu to síce prináša len delené 16.miesto, medzi Slovákmi je jasne druhý. Väčšinu sezóny strávil v prvej alebo druhej formácii najmä s Mattom Berrym a Haraldsom Eglem. V posledných zápasoch základnej časti sa k nemu do formácie pridal fínsky legionár Severi Lahtinen. Drží si priemer 0,80 bodu na zápas, čo je najlepší priemer spomedzi hráčov v tejto formácii.

zdroj: HK 32 Liptovský Mikuláš – Facebook

4.útočná formácia: Radovan Puliš + Matej Kašlík + Róbert Džugan

Prvým menom štvrtej formácie je skúsený útočník Michaloviec Radovan Puliš. Niektorí možno s touto voľbou nemusia súhlasiť, ale vždy, keď bol Puliš v tejto sezóne na ľade boli Michalovce nebezpečné. V tejto sezóne odohral ale len 27 zápasov, v ktorých nazbieral 20 bodov. To je najmenej z celého zoznamu hráčov spomenutých v tomto tíme. Z ostrostrelca sa v tejto sezóne stala mašina na asistencie, keď má bilanciu 3 gólov a až 17 asistencii. Ak by sa ale Puliš zapojil do play-off ešte aj s vyšším počtom gólov, Michalovce budú ešte väčším konkurentom v súboji o titul.

Tipos extraliga: Radovan Puliš bude opäť hrať za HK Dukla Michalovce | SPORTNET
zdroj: TASR – František Iván

Po predĺžení kontraktu vo Zvolene hrá vynikajúcu sezónu aj 21-ročný mladík Matej Kašlík. Ani jemu sa nevyhli zdravotné problémy a nakoniec odohral 41 zápasov. V týchto 41 zápasoch sa mu podarilo získať bodovú bilanciu 9+18. Najviac sa mu darilo vo formácii s Miroslavom Muchom a Mitchom Hultsom. Svojimi výkonmi si dokonca vybojoval v tejto sezóne aj prvú pozvánku do seniorskej reprezentácie a v 6 zápasoch získal až 5 bodov (2+3), čo značí, že sa ukázal vo vynikajúcom svetle. A práve Kašlík je druhým hráčom s viac ako 25 odohranými zápasmi, ktorý nezaznamenal ani jednu trestnú minútu, podobne ako Oleksii Myklukha.

Útočník Matej Kašlík je nováčikom v tíme: Gaučová pozvánka do repre | Športový Čas
Matej Kašlík v bielom drese s č.17 v súboji s Róbertom Džuganom. zdroj: TASR – Ján Krošlák

Posledným menom je hráč, ktorý by si svojimi zlepšenými výkonmi mohol zaslúžiť aj cenu prekvapenie roka. Tým hráčom je útočník Spišskej Novej Vsi, Róbert Džugan. Džugan pôsobil od detstva v štruktúrach Spišiakov. Po minulej sezóne s bilanciou 2+5 v 29 zápasoch sa od neho veľa nečakalo, ale on umlčal všetkých pochybovačov. 47 zápasov a 22 bodov ako člen najmä štvrtej formácie. Od hráčov v štvrtej formácii sa toľko bodov nečaká, ešte keď z tých 22 bodov je až 14 gólov. Na ľade predvádza výbornú prácu pri otravovaní a dobiedzaní protihráčov a nebojí sa ani pobiť. Vďaka práve týmto faktorom a skvelým výkonom si podobne ako Kašlík zaslúžil prvýkrát nomináciu od reprezentačného trénera Craiga Ramsayho a v 2 zápasoch získal aj 2 body za 1 gól a 1 asistenciu.

Džugan v prelomovej sezóne ocenený pozvánkou: "Stále som tomu veril" - Hlavné správy
zdroj: tomikesz – Instagram

Ďalší adepti: Radovan Bondra (HKM Zvolen), Šimon Petráš (Dukla Trenčín), Juraj Majdan (HK Spišská Nová Ves), Tomáš Mikúš (HC Košice) alebo Filip Krivošík (už BK Mladá Boleslav).

zdroj titulnej fotografie: SITA.sk

Autor článku: Michal Bruňo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *