Adam Ružička a asistenčný program? Na instagram nahral znepokojujúce video.

Dvadsaťštyriročný rodák z Bratislavy momentálne nastupujúci v drese Arizony Coyotes nedávno nahral na svoj instagramový príbeh video, na ktorom je v zábere karta a neznámy prášok. Video po niekoľkých minútach stiahol.

Adam Ružička bol len pred pár týždňami umiestnený na waiver listinu svojim bývalým klubom Calgary Flames. Z nej si ho stiahla Arizona, v ktorej drese do dnešného dňa nastúpil len do troch zápasov. Počas nich absolvoval na ľade v priemere len osem minút a nezaznamenal ani jeden bod.

Vzhľadom na jeho trápenie v zámorskej NHL mohlo dôjsť z jeho strany k užívaniu drog, napríklad z dôvodu psychických problémov, čo sa viditeľne prejavilo na jeho výkonnosti, ktorá sa zápas od zápasu zhoršuje.

Do ohňa nečakane prilial aj sám Ružička. Slovenský center pravdepodobne nechtiac nahral na jeho instagramový profil video, na ktorom ukazuje stôl s platobnou kartou a neznámym práškom, pripomínajúcim kokaín, na tanieri. Následne otočí kameru na seba a očividne pod vplyvom omamných látok užije niečo pripomínajúce elektronickú cigaretu.

Vzhľadom na nedostatok informácií sú nateraz v hre dva možné scenáre. V prvom prípade je možné, že išlo v Ružičkovom prípade o jednorázový úlet na párty.

V druhom prípade by mohlo ísť o už spomínané problémy s drogami. Ak by sa táto špekulácia potvrdila, tak je veľmi pravdepodobné, že sa počas nasledujúcich dní Ružička pridá do asistenčného programu NHL. Za posledné mesiace doň odišlo niekoľko hokejistov kvôli niekoľkým problémom, vrátane psychických problémov alebo problémov s užívaním drog.

Autor: Ján Koštial

Zdroj titulnej fotografie: Imago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *