Výkonným riaditeľom klubu Vlci Žilina sa stáva František Skladaný

Na základe rozhodnutia predstavenstva Vlci Žilina sa dnešným dňom František Skladaný dostáva na pozíciu výkonného riaditeľa klubu.

Rastislav Chovanec ostáva naďalej väčšinovým akcionárom klubu, ale nebude sa ďalej podieľať na dennom riadení organizácie z dôvodu iných pracovných záležitostí. Podľa slov Františka Skladaného sa v nastolenej práci a tempe nič nemení a pokračujú v dennom chode klubu. Športové a klubové ciele sa taktiež nemenia.

Posledný zápas ma len utvrdil v tom, čo som hovoril od môjho vstupu do hokeja. V Žiline je o hokej záujem a Žilina má fantastických fanúšikov! Takmer 2 000 divákov na zápase v základnej časti je odmena za to množstvo práce, ktorú sme vykonali. Samozrejme, stále je našim hlavným a jediným cieľom vrátiť klub do extraligy a na tom sa nič nemení. Klub je personálne aj procesne stabilizovaný. Pracujú tu ľudia, ktorí sú tu od začiatku a každý vie, čo má robiť. František je navyše každý deň v Žiline, preto bude mať na starosti aj denný chod klubu. Na mojej pozícii väčšinového akcionára klubu sa nič nemení. Budeme spolu v každodennom kontakte tak ako doteraz.

Rastislav Chovanec

Doterajší športový manažér klubu František Skladaný obliekal žilinský dres v rokoch 2020 až 2022. Draftovaný do NHL bol v roku 2001 zo 143. miesta, no v najprestížnejšej lige na svete si nikdy nezahral.

Zdroj: Vlci Žilina

Autor: Petra Franeková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *