Bizarná situácia u dvoch hráčov Arizony Coyotes: Na byte im vypli vodu

Útočník Arizony Coyotes Dylan Guenther bol v januári povolaný do prvého tímu. Okrem zvykania si na profiligu však čelí deviaty výber draftu 2021 nečakaným problémom aj mimo ľadu. Spolu so spoluhráčom im na byte vypli vodu.

Guenther si na NHL zvykol výborne. V 27 zápasoch zaznamenal 8 gólov a 9 asistencii. Možno ešte väčšia výzva ale prišla na začiatku tohto týždňa. 20-ročný útočník býva na byte spoločne so spoluhráčom Jackom McBainom. Dvaja útočníci spolu bývajú už vyše rok, no na začiatku tohto týždňa im obom na byte vypli vodu kvôli nezaplatenému účtu.

O bizarnej situácii sa rozrozprával samotný Guenther pre NHL Network: „Myslím si, že sme všetkým v tíme teraz na smiech. V utorok nám vypli vodu lebo sme zabudli zaplatiť účet. Nemáme žiadne finančné problémy, a tak máme z celej situácie skôr srandu.“

„Neuvedomujete si, ako veľmi potrebujete vodu až kým si nejdete večer umyť zuby a nemáte vodu.“ dodal s úsmevom Guenther o tom, ako sa aj s McBainom vyrovnávali s bizarnou situáciou.

Mladý krídelník ďalej popísal, ako presne došlo k nedorozumeniu s platením: „Mysleli sme si, že účet za vodu bol zahrnutý v účte za elektrinu. Nuž, ukázalo sa že to tak nebolo.“

Chvalabohu pre McBaina s Guentherom, účet rýchlo zaplatili a netrvalo dlho kým im vodu opäť spustili. „Museli sme prežiť asi 14 až 16 hodín bez vody. Umývali sme si riady fľaškovou vodou. Chvalabohu sa im to podarilo pomerne rýchlo nahodiť naspäť.“ povedal so smiechom Guenther.

titulná fotka: Getty Images

autor článku: Michal Semko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *