Mladý kádr znojemských Orlů

Znojmo v minulé sezóně hrálo ve druhé lize. Po senzačním postupu jej nyní čeká liga první, do které nastoupí s novým generálním partnerem, avšak s velmi mladým a „nezkušeným“ týmem. Kádr Znojma se moc nemění, odešla jen pětice hráčů. I tak se od Znojma očekávají nadstandartní výsledky.

Jako hlavní trenér Orlů se velmi osvědčil Jiří Beroun, který se Znojmem ovládl třetí nejvyšší českou hokejovou soutěž.

Klukům jsem celou uplynulou sezonu říkal, že dokud budu u znojemského hokeje, budu chtít, aby tým zůstal co nejvíc pohromadě. Věřím jim. Jsou to hráči, kteří se chtějí zlepšovat, kteří chtějí hrát za Znojmo, což je pro mě strašně důležité.

Jiří Beroun

Příchody

Do Znojma přichází sedm nových hráčů, mezi které patří zkušený golman Roman Durný, obránci Jan Bartko a Patrik Fajmon a do útoku Znojmo pošle Radima Matuše, Matěje Zabloudila, Jakuba Masaře a velkou posilu ze severu Evropy – Antona Karlssona.

Odchody

Tým naopak opouští obránce Vojtěch Kloz a útočníci Jakub Köver, Kirill Nižnikov, Ondřej Svoboda a Max Kotrba.

Mladý tým?

V případě Orlů se skutečně bavíme o mladém týmu. Všichni hráči až na dva by se vešli do třiceti let (včetně) věku! Jediné výjimky jsou útočníci Jan Hruška (37 let) a Tomáš Svoboda (36 let). Ostatní hráči se pohybují okolo 25 let v průměru.

Nový generální partner

Znojmo také sehnalo nového hlavního sponzora a to lékařskou firmu LERAM. Oficiální název týmu tedy zní HC LERAM Orli Znojmo.

90 let klubu

Orli budou letos slavit 90 let od založení. Z tohoto důvodu se rozhodli pro změnu loga. Nové logo taktéž ukazuje na ambice, které tým zajisté má.

Autor: Šimon Polena

Foto: HC Orli Znojmo

Zdroj: HC Orli Znojmo, Hokej.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *