Z Přerova odchází dlouholetý generální partner

Moravský tým Zubři Přerov na svých webových stránkách oznámil ukončení spolupráce s dlouholetým partnerem. Spolupráce trvala od 50. let minulého století a to jen s malými přestávkami. Společnost Meopta-Optika tak v Přerově definitivně končí.

Konec spolupráce s Meoptou je pro Přerov velký problém. Jelikož odchodem partnera tohoto rozsahu Přerov přišel o mnoho finančních prostředků. Není to ovšem jen o penězích. Z „MEO“ se totiž za tu dobu stal jakýsi symbol přerovského hokeje, který teď ovšem musí zmizet. Konec MEO Arény, jak se říkalo přerovskému stadionu, i ukončení pokřiku „MEO, MEO…“, kterým Přerovští poháněli svůj tým vpřed.

Samozřejmě to znamená ztrátu ekonomickou, ale pro nás je to i ztráta určitého symbolu a tradičního partnera, který přerovský hokej podporoval několik desetiletí. Fanoušci skandují „MEO, MEO…“, tvoří skupinu MEOfANS, náš stadion se dlouho nazýval MEO Aréna a tak dále. Mrzí nás to, ale nic s tím neuděláme.

Tomáš Pluháček, jednatel HC Zubři Přerov

Tomáš Pluháček taktéž prozradil, že se výpadek v rozpočtu nahradit zatím nepodařilo. Druhým dechem pak poděkoval ostatním sponzorům a partnerům jako pivovaru ZUBR či Statutárnímu městu Přerov, za důvěru přerovskému hokeji, jelikož všichni kromě Meopty Přerovu zůstali věrní.

Věrní Přerovu však zůstávají zaměstnanci Meopty, kteří nesouhlasí s rozhodnutím vedení a ptají se klubu, jak mohou pomoci. Tomáš Pluháček tvrdí, že velkou pomoc udělají tím, když si koupí permanentky, protože na nich jsou teď Zubři doslova závislí.

Ptají se nás i sami zaměstnanci Meopty, jak mohou pomoci klubu, když jejich zaměstnavatel podporu ukončil. Na to je jediná odpověď – kupte si permanentku na hokej, protože to je pro nás ta největší podpora, důležitější než kdy dřív. 

Tomáš Pluháček

Autor: Šimon Polena

Foto: HC Zubři Přerov

Zdroj: HC Zubři Přerov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *