Český hokej má nový Twitter, ale… Takhle fanoušky nepřiláká.

Nejdříve nedůstojné odvolání Kariho Jalonena, zrušení síně slávy a zakončení v podobě ztráty všech sociálních sítí s milionovými dosahy. Český hokej prožívá krušné chvíle a pro mnohé fanoušky začíná být až pro smích. Všechno to podtrhl brilantní tah ze strany BK Havlíčkova Brodu, který ukradl národnímu týmu nickname na Twitteru. Druholigový název nakonec vrátil a Český hokej je tak opět na Twitteru! Neprezentuje se ale zrovna dobrým stylem…

„Už zbývá jen maličkost – získat zpět 100 tisíc věrných fanoušků na Twitteru, kteří Národnímu týmu fandí,“ stojí v úvodním příspěvku na profilu @narodnitym. Těžko říct, zda svaz opravdu bere sociální sítě pouze jako „maličkost“, která sama roste a stačí prostě jen něco přidávat. Zvláště, když prezentace národního týmu na Twitteru vypadá tak, jak zatím vypadá.Obrázek u úvodního příspěvku totiž napovídá hodně k „nové“ strategii národního týmu. Vypadá to, jakoby snad sám Hadamczik vzal notebook do ruky, za dvě minuty cosi splácal v programu Malování a zveřejnil na oficiální Twitter.

Pravda je však zdá se jinde. Není to jen nějaké dočasné řešení, onu grafiku zřejmě tvořil nový grafik, který se objevil na oficiálních stránkách Českého hokeje. Grafik, jehož oficiální webová stránka https://www.filipkregl.com nefunguje, jeho práce jsou na internetu velmi těžko dohledatelné a nikdo vlastně neví, odkud se vzal a co je zač.

A stejně amatérský působí i další příspěvek, který už je raději bez obrázku.

Tohle je ta geniální nová strategie sociálních sítí? A to je jen Twitter… Další sociální kanály totiž založeny ani nejsou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *