Orlov, Bertuzzi, Lindholm…. Kdo opustí Bruins?

Sezóna Bruins neskončila dobře. Po doslova legendární základní části, přišlo brzké zklamání v PO. Vedení teď ale především trápí co se všemi hráčemi aby se celý tým vešel do platoveho stropu. Je téměř jisté, že takhle nabitý kádr už do další sezóny v takovéto síle nebude moct nastoupit. Proto nastává otázka, kdo se podepíše a kdo bude muset jít o dům dál.

Orlov a Bertuzzi blízko podpisu?

Podle nepotvrzených informací má vedení zájem především o podpis těchto dvou borců, kteří přišli až v průběhu sezóny. Oba se ale zapsali velice dobře a hráli spíše nad očekávání. Přímo Orlov se údajně zalíbil dokonce více než Lindholm, který má stále ještě platnou smlouvu ale mohl by prý přijít trade aby se uvolnilo místo. Jde samozřejmě zatím o spekulace a půjde především o to za kolik by byli jednotlivý hráči schopni podepsat. Pokud se smíří s menším platem než který by měli v jiných týmech, budou v Bostonu vítáni. Jisté ale je, že dokud se 1. července neotevře trh s volnými hráči, tito hokejisti nemohou podepsat v jiném mužstvu.

Možný trade se nabízí pro Halla a Lindholma….

Jde totiž o dvojici která může mít potencionálně nejvyšší hodnotu. Přece jenom Taylor Hall je vítězem Hart Trophy a Lindholm patří mezi top obránce celého týmu. Na druhou stranu i když ani jeden není přímo přeplacen, oba dva zabírají významný prostor pod platovým stropem. Taylor má v současné chvíli plat 6 milionu a Hampus dokonce 6,5 milionu. Povedené trady by proto vůbec nebyli od věci. Otázka ale kam a za co by mohli jít.

Bude Bergeron a Krejčí ještě pokračovat?

Toto je s velkým otazníkem. Oba dva se už blíží ke konci své kariéry. Oba dva šli už do tohoto uplynulého ročníku jako do „last dance“ sezóny a ani u jednoho není jisté pokračování. U Davida je ještě problém zranění z konce PO, kdy nebyl úplně stoprocentně fit. Jediné co zatím potvrdil je to, že se určitě nebude vracet do extraligy jako tomu bylo předloni. Buď NHL a nebo nic.

Čas pro mladé hráče

Výhoda Bostonu Bruins je ale především fakt, že mají dlouhodobě jednu z nejlepších farem co v Americe je. A proto možná, právě teď nastává čas na hráče jako je Lauko nebo Zbořil. Do teď neměli moc prostoru na prosazení z důvodu přeplněného kádru, teď by ale situace mohla být jiná. Hráčů spíše ubyde a prostor tu konečně bude, tak otázka jak se jim podaří uchytit se v nejlepší lize na světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *