Maska Romana Willa byla vydražena za 400 tisíc korun

Play-off maska pardubického brankáře byla vydražena za neuvěřitelných 400 tisíc korun! Vydražil ji majitel týmu, Petr Dědek. Vydražené peníze jdou na charitativní účely.

Roman Will se v pardubické bráně ukázal ve velmi dobrém světle. Odehrál skvělou základní část, kdy si na něm „vylámali zuby“ i nejlepší z nejlepších. Do playoff nastoupil se speciálně lakovanou maskou, která později mířila do dražby. Vybrané peníze putují do Nadace pro Sofinku.

Více o 100 letech hokeje v Pardubicích zde: https://hokejnetradicne.eu/telh/100-let-pardubickeho-hokeje-skoncilo-zklamanim/

Masku pardubický brankář věnoval barvám svého týmu a zdůraznil i jubilejních 100 let. Nesměl chybět ani velký nápis DYNAMO, který v sobě skrýval siluety města. Na masce nechyběly ani Pardubické legendy s jejich podpisy včetně Dominika Haška či loga pardubického klubu.

Ostatně není překvapením, že si masku vydražil právě Petr Dědek, který tak pomohl dobré věci. Maskou to ovšem nekončí, stále běží mnoho charitativních akcí nejen v Pardubicích, tak uvidíme, zda si majitel Dynama neudělá radost ještě nějakou „maličkostí“.

Autor: Šimon Polena

Foto: Jakub Cimburek, HC Dynamo Pardubice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *